שלטים פרדס חנה

שלטים פרדס חנה – איך למשוך תשומת לב רבה בעלויות נמוכות

שלטים פרדס חנה כבר הפכו מזמן לאחד מאמצעי הפרסום המושכים תשומת לב רבה בעלויות נמוכות יחסית לאמצעי הפרסום האחרים. שלטים בפרדס חנה ובכל מקום מושכים את תשומת הלב ומצליחים להעביר את המסרים השיווקים, במהירות ובדייקנות. גם המשווקים הגדולים המשתמשים באמצעי שיווק רבים ויקרים כמו פרסום בטלוויזיה ובעיתונות הכתובה מודים בכוחם של השלטים כאמצעי פרסום ומיתוג זול, אך אפקטיבי.

שלטים פרדס חנה – חמישה דברים שחשוב לדעת שלטים פרדס חנה

שלטי ניאון הם שלטים צבעוניים ומוארים המושכים את העין. שלטים פרדס חנה מוצבים במקומות בולטים, בצדי הדרכים, במרכזי הערים, על חלונות הראווה של החנויות ועוד. הצבעוניות של השלטים, הגודל, המילים המפתות והצבעים המושכים עושים את היטב את העבודה.

מדבקות הם סוג של שלטים המשמשות לפרסום ומיתוג. מדבקה על מכונית נוסעת, לדוגמה, תפרסם את בית העסק בכל מקום שאליו היא תגיע. המדבקות הן אמצעי פרסום זול, אך לא פחות יעיל מאשר אמצעי פרסום יקרים יותר.

כדי להפיק את המרב מהפרסום באמצעות השלטים חשוב לתלות את השטים במקומות אסטרטגיים. גם חנות הממוקמת בצדי הדרך, תוכל למשוך לקוחות רבים אם תתלה את השלט עם פרסומת של החנות במקום אסטרטגי. אם המלל יהיה מוצלח והעיצוב יהיה מושך, הלקוחות יגיעו לכל מקום, גם למקום צדדי ופחות מושך.

שלטי פרסומת המוצבים בצדי הדרכים מהווים אמצעי פרסום מצוין. השלטים המוצבים בצדי הדרך או בצמתים המרכזיים מנצלים את הזמן האבוד של כל נהג כאשר הוא עומד ברמזור או משתרך לאטו בפקק ארוך. בזמן הזה הפרסומות ילכדו את הנהגים, הם יתבוננו בהם בסקרנות ובעניין ויטמיעו את המסרים השיווקיים.

כל חנות המכבדת את עצמה תולה שלט גדול מחוץ לחנות שבו היא מיידעת את העוברים והשבים מה אפשר למצוא בתוך החנות. שלטים פרדס חנה המנוסחים היטב ומעוצבים בהתאם, ימשכו אל החנות לקוחות שכלל לא תכננו להיכנס אל החנות.

איך לבחור שלטים?

אם יש לכם מספיק מקום כדאי לבחור שלטים גדולים ומעוצבים. ככל שהשלט יהיה גדול יותר ומעוצב יפה יותר, כך הוא ימשוך יותר תשומת לב.

אם אתם רוצים שלטים מוארים כדאי לבחור שלטים המוארים בתאורת לד. תאורת לד היא תאורה חסכונית הרבה יותר מאשר תאורת ניאון, אך לא פחות יוקרתית. תאורת לד עובדת היטב בכל תנאי מזג אוויר, גם במזג אוויר קר וסוער במיוחד.

לפני שאתם בוחרים שלטים פרדס חנה חשוב לעשות סקר שווקים ולהשוות מחירים, אך לא כדאי להתפשר על האיכות גם במחיר זול במיוחד.